Treść 31-38 z 38.
26-09-2011
Monika
Pani Dorotka uszyła mi w sierpiu wymarzoną suknie ślubną. Była dokładnie taka jak sobie wymyśliłam. Szybko, w rozsądnej cenie, pełen profesjonalizm i zawsze z uśmiechem na twarzy- to Pani Dorotka w kilku słowach. Gorąco polecam
01-09-2011
Ania
Najlepsze w szyciu sukni u Pani Doroty jest to, że na każdą prośbę odpowiada "nie ma sprawy", "oczywiście, że się da", "dobrze, tak zrobimy"... A jakość tego, co robi spełnia nawet wygórowane oczekiwania. Pani Dorota jest też doskonałym głosem doradczym. I pogoda na ślubie zgodnie z obietnicą też była piękna. Szczerze, szczerze polecam.
25-03-2011
Emila emila6_85@tlen.pl
Pierwszy raz uszyłam suknię u Pani Doroty parę lat temu na studniówkę,była piękna i jedyna w swoim rodzaju.Ostatnio uszyłam u Pani Doroty suknię ślubnę i naprawdę była to bardzo dobra decyzja. Mierząc suknie ślubne w salonach ślubnych, każda miała swoje wady i zalety.A taką sukienię nakłada się raz w życiu, więc dobrze aby miala ona same zalety.Koleżanki pytały czy nie boję się szyć sukni ślubnej na zamówienie ,bo jest ryzyko,że nie wyjdzie do końca tak jak sobie to wyobrażam.Ale tak nie jest, bo nie ma ograniczonej liczby konsultacji i przymiarek. Pani Dorota nie odda suknie dopuki klient nie bedzie w pełni zadowolony. Tak było i ze mną, do końca dopracowane były każde detale i drobiazgi.A poza tym nie ma nic lepszego niż nałożyć w tak wyjątkowym dniu, suknię, która była projektowana i szyta tylko i wyłącznie dla mnie. Gorąco polecam i pozdrawiam!!!
24-02-2011
Agnieszka agnes321@op.pl
Pani Dorotka od wielu lat szyje mi, mojej córce i mojej mamie stroje wieczorowe, wizytowe i te codzienne. Wszystkie jesteśmy z jej usług bardzo zadowolone. To w 100% profesjonalistka z bardzo dobrze opanowanym warsztatem pracy. Bardzo Ją cenię za chęć podejmowania wyzwań, otwartość i szczerość w stosunku do moich pomysłów oraz pomoc w zakupie materiałów i dodatków. Poza tym jest zawsze bardzo miła i uśmiechnięta.Polecam :)
23-02-2011
Marta
Pani Dorotka uszyła mi już kilka sukienek, w tym studniówkową i ślubną. Z każdej jestem zachwycona! Bardzo profesjonalne wykonanie, zawsze na czas, a jednocześnie świetny gust, dzięki któremu pierwotne pomysły stały się genialnymi dziełami. Dziękuję za wszystko, na pewno zgłoszę się po więcej :)
19-02-2011
Emilka emilka.kochanowska@op.pl
Moja sukienka, którą uszyła mi Pani Dorotka jest przepiękna, była to sukienka studniówkowa. W mojej wizji miała być czarna ale Pani Dorotka powiedziała,że w żadnym wypadku i wybrała butelkową zieleń. Do tej pory nie wiem jak się odwdzięczyć, za dobranie koloru i uszycie sukienki ze snu. Polecam usługi Pani Dorotki bo każdy będzie zadowolony i się nie zawiedzie ;D
18-02-2011
Paulina paula1505@vp.pl
Nie szata zdobi człowieka, ale te wszystkie sukienki, które zobaczyłam są prześliczne, a najważniejsze, że zrobione z pasją! Oczywiście jeszcze ładniej prezentują się na rozpromienionych właścicielkach ;) Wiem co mówię, bo bywałam często w firmie :) Moja sukienka studniówkowa nadal ma honorowe miejsce w szafie i mam nadzieję, że nadejdzie okazja, żeby ją jeszcze raz wyciągnąć i zaprezentować się w pełnej krasie :D Dobre rady przy szyciu sukienki i można zdziałać cuda! Dzięki!
17-02-2011
Justyna justyna_wojcicka@wp.pl
Polecam gorąco Panią Dorotę, jestem w pełni zadowolona z sukni ślubnej, którą mi uszyła, no i tak jak obiecywała, na ślubie była ładna pogoda, mimo, że miało padać...:) Dziewczyny! Nie zastanawiajcie się, tylko szyjcie suknię u Pani Doroty!!!