Ofertę mojego Studio stanowią suknie ślubne, studniówkowe, wieczorowe – ale nie tylko. Podejmuję się wielu wyzwań, także tych niestandardowych. Każde zamówienie wykonywane jest indywidualnie i dopasowane do konkretnej Klientki – jej urody, stylu bycia czy temperamentu. Służę pomocą stylistyczną i radami odnośnie kroju i fasonów, jak również przy doborze i zakupie materiałów. Zajmuję się także naprawą, renowacją i odświeżaniem sukien ślubnych oraz wieczorowych.

Powstawanie każdej sukni rozpoczynam od rozmowy. Staram się w przyjaznej i ciepłej atmosferze dowiedzieć się co nieco o mojej Klientce – jaka jest, co lubi, jaką ma wizję swojej sukni. W razie potrzeby dysponuję wieloma katalogami z sukniami ślubnymi, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi (Vogue Sposa, Sposa book Moda, Marfy, Moda na ślub, Panna młoda i inne). Każda przyszła Panna Młoda może obejrzeć je u mnie na miejscu, bądź wypożyczyć do domu.

Kiedy decyzja co do fasonu i bazowego materiału zostaje podjęta – wtedy pozostaje już tylko przyjemność, czyli dobór ozdób do sukni i dodatków. Tutaj jedynym ograniczeniem jest fantazja Klientki – oferuję zarówno romantyczne, ręcznie przyszywane koronkowe aplikacje, kwiaty, perełki, a nawet szalone frędzle i kryształy Svarowskiego. Do tego dobierzemy dodatki, takie jak welon, bolerko, kapelusz, stroik do włosów czy futrzaną etolę. Wszystko zależy od pomysłu Panny Młodej.

Każda suknia jest wykonywana z niesamowitą pieczołowitością i dbałością o szczegóły. Jest kilkukrotnie mierzona tak, by tego jedynego w życiu dnia leżała perfekcyjnie i była jak druga skóra.